+90 236 236 20 22
AR EN TR
TR EN AR
Hakkımızda

Servomega kendi branşında uzman, temelinde elektronik sektörüne yön vermek olan, sektörce örnek alınmak istenen bir misyona sahip, müşterilerine sunduğu dürüst, kaliteli çözümlerle ve bakış açısıyla “çözüme giden en kısa yol” İlkesini benimsemiş ve sektöründe önemli bir yer sahibi olan bir firmadır.

Servomega olarak Servo Motorlar, Servo Sürücüler, Otomasyon, Redüktör, Minyatür DC Motor Ekipmanlar, Lineer Sistemler, Bilyalı vidalar, Aktüatörler yapmaktadır.

MİSYONUMUZ

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı’nın çalışmaları ile; küresel iş sağlığı ve güvenliği çalışmalarını sektörel bazda incelemek ve takip etmek.

İş sağlığı ve güvenliği hizmetlerinin dünya standartlarını, hizmet verdiğimiz kurumlarda da uygulayarak hayata geçirilmesini sağlamak.

İş sağlığı ve güvenliği alanında yıllarca hizmet vermiş tecrübeli personeller istihdam etmek; sektöre yeni atılmış veya atılmak isteyen personelleri bünyesine katmak. Deneyimli ve bir o kadar dinamik bir kadro ile her alanda kusursuz ve kaliteli hizmet vermek.

Sektördeki aksaklıkları, eksiklikleri tespit ederek; yasal zorunluluk olmasa dahi; iyileştirilmesi için araştırma, geliştirme ve danışmanlık hizmetleri vererek; daha iyi bir çalışma ortamının yaratılmasına zemin sağlamak.

Kurumların sektörlerine uygun uzmanlar, hekimler görevlendirerek; verilen hizmetin en kısa sürede verimli hale gelmesini sağlamak.

VİZYONUMUZ

Sektörün lider kuruluşlarına çözüm ortaklığı yaparak; büyümenin, üretimin ve ticaretin homojen şekilde gelişmesine pozitif yönde katkıda bulunmak. Küreselleşmeye paralel hızla değişen ihtiyaçlara; deneyimli ve dinamik kadrosu ile her zaman hazır bulunmak, etkileşim ve uyarlama süreçlerinin mümkün olduğunca en hızlı sürede atlatılması için sürekli kendi bünyesinde takip ve yenilenme çalışmalarına ara vermeden devam etmek, çözüm ortağı olduğu kuruluşların sektörlerinde rakiplerinden bir adım önde olmasını sağlamak.

Bilgi teknolojisi sistemlerinin iş sağlığı ve güvenliği alanına bütünleştirilmesine liderlik ederek, sektörde farklılıklar yaratmak; böylece çözüm ortağı olduğu kuruluşlara raporlamalar ve takip hususlarında günümüz için en kıymetli ihtiyaç olan zamanı kazandırarak; verimliliği arttırmak.

MARKALARIMIZ
Bizimle İletişime Geçin
Ürün tedariği, bayilik ve detaylı bilgi için bizi arayın
Servomega 2018 © Tüm Hakları Saklıdır.